Často kladené otázky

Jaké jsou Vaše nejčastější dotazy?

Pokud jste zatím na našem webu nenašli odpověď na Vaše otázky, tohle je to správné místo.
Kdyby to přeci jen nevyšlo, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.


Největší výhodou pro Vás jsou minimální pořizovací náklady a ušetřený čas. V běžné praxi platíte jednorázově za vytvoření internetových stránek a dále pak již měsíčně za hosting, licenci k redakčnímu systému či jiný udržovací poplatek. U nás za vytvoření stránek neplatíte a všechno ostatní máte v rámci jednoho měsíčního paušálu. O Vaše stránky se budeme sami starat a spravovat je. Zařídíme rovněž veškeré technické sounáležitosti potřebné k jejich provozu. Nemusíte tedy investovat svůj čas do studování manuálu redakčního systému a můžete se věnovat svému podnikání.

V co nejkratší době Vás bude kontaktovat náš zástupce, který Vám bude po celou dobu spolupráce k dispozici. Na základě několika otázek provede analýzu Vašich potřeb a představí Vám několik vhodných grafickch návrhů. Následně s Vámi rozebere textovou část Vaší prezentace a poté začne samotná výroba Vašich stránek.

Šablon je obrovské množství a není vůbec jednoduché vybrat tu správnou, každá se zkrátka hodí na něco jiného. V oboru se pohybujeme již mnoho let a za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností v oblasti použitelnosti stránek napříč spektrem koncových zařízení, chování uživatelů při jejich používání, předvídání budoucích možných úprav a jiné, a proto si dovolujeme, na základě analýzy Vašich potřeb a představ, které s Vámi probere náš zástupce, vybrat pro Vás několik vhodných šablon vhodných přesně pro Vaší cílovou skupinu.

Jedná se o poměrně častý případ. Všem našim zákazníkům zdarma poskytujeme poradenství a spolupracujeme s nimi při rozvoji jejich podnikání. Stačí tedy, když nás kontaktujete, případně odešlete objednávku na jeden z balíčků a my se s Vámi domluvíme na dalším průběhu.